Rozwój Kariery - Strefa Kandydata

Wspieramy osoby poszukujące pracy w wyborze najlepszej dla nich ścieżki zawodowej. Pomagamy im określić ich predyspozycje, poznać mocne strony i talenty.

Spotkania z kandydatami to przede wszystkim:

Usługi dostosowane do potrzeb klientów

Realizujemy profesjonalne usługi: pośrednictwa pracy, doradztwa zawodowego, doradztwa i coachingu kariery dla osób poszukujących pracy.

Doświadczeni doradcy

Nasz zespół ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji zarówno od strony rekrutera, jak i pośrednika pracy, konsultanta i doradcy klienta i chętnie podpowiemy Ci, na co wszystkie strony procesu zwracają uwagę.

Kompendium wiedzy o rynku pracy

Wesprzemy Cię w pokierowaniu Twoją karierą zawodową. U nas poznasz metody poszukiwania pracy, pomożemy Ci w przygotowaniu CV oraz przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej.  Uzyskasz także informacje o prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych i projektach.

Wsparcie w odkryciu mocnych stron

Uważamy, że wiele osób, którym nie udało się znaleźć wymarzonej pracy, poniosło klęskę nie dlatego, że mieli nieodpowiednie kompetencje lub za mało wiedzieli o potencjalnym pracodawcy, ale dlatego, że za mało wiedzieli o sobie.

My pomożemy Ci odkryć Twoje mocne strony i talenty i podpowiemy jak znaleźć pracę, która odmieni Twoje życie.

FORMULARZ KANDYTATA/BAZA CV

  Proszę krótko uzasadnić, dlaczego obecnie poszukujesz pracy?*

  W jakim mieście poszukujesz pracy?*

  W jakim charakterze/obszarze poszukujesz pracy? Na jakim stanowisku chciałbyś pracować?*

  Jaka jest Twoja dyspozycyjność do podjęcia pracy?*

  Jakie są Twoje oczekiwania finansowe (brutto)?*

  Dodaj CV (rozm. max 5MB)

  Przyjmuje do wiadomości, że PLIK

  Wyrażam zgodę na:

  Przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Development Studio Hanna Grochowska w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji.*

  Kontakt w formie telefonicznej, sms, mms, mail w celu poinformowania o krokach w aktualnym procesie rekrutacyjnym.*

  Przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Development Studio Hanna Grochowska w celu realizacji w przyszłych procesów rekrutacyjnych.*

  Kontakt w formie telefonicznej, sms, mms, mail w celu poinformowania o innych procesach rekrutacyjnych lub w celu aktualizacji moich danych osobowych.*

  Przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Development Studio Hanna Grochowska w celach marketingu produktów i usług własnych.

  Kontakt w formie telefonicznej, sms, mms, mail w celu marketingu produktów i usług własnych HR Development Studio Hanna Grochowska.

  Napisz do nas

  Not readable? Change text. captcha txt

  Notice: Undefined index: quick_contact_gdpr_consent in /home/rwofkltggi/domains/hrdstudio.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/views/footer/quick-contact.php on line 50